www.chorvatsko.czHlavní stránka »  Aktuality »Hotelový podnik "Liburnia Riviera Hoteli" zvyšuje úroveň svých služeb

Diskuzní fórum
Počasí

Aktuality

Tematické       články

Odkazy

Lodní dopravaHotelový podnik "Liburnia Riviera Hoteli" zvyšuje úroveň svých služeb

5.12.2013
Opatija
Opatija

Hotelová skupina "Liburnia Riviera Hoteli", největší hotelový podnik v oblasti Kvarneru, která byla zprivatizována v roce 2010, oznámila, že i v roce 2014 a v následujících letech bude pokračovat ve svém pětiletém investičním cyklu. Tato skupina uvedla v roce 2013 na trh svůj nový brend "Remisens", a pod touto značkou nyní provozuje následující hotely: Ambasador, vilu Ambasador, Kristal a Admiral – všechny v Opatiji, Excelsior v Lovranu a Marinu v letovisku Mošćenička Draga. Všechny jsou čtyř nebo pětihvězdičkové.

Opatija
Opatija, hotel Kvarner

V rámci vyhlášeného investičního programu bude firma v roce 2014 rekonstruovat dva hotely, a to Kvarner a Admiral, vilu Amalia v Opatiji a dále vily Atlanta, Elsa a Belvedere v Lovranu. Všechny budou odpovídat standardům odpovídajícím značce Remisens, kterou ponesou.

Většina hotelů a vil Remisens má svůj původ v 19. století nebo na začátku 20. století. Dokázaly si i při veškerých rekonstrukcích a modernizacích udržet svůj šarm a svého aristokratického ducha, které jim propůjčují zvláštní kouzlo a jsou magnetem pro movitou klientelu. Nacházejí na nejatraktivnějších lokalitách, v místech spjatých se začátky cestovního ruchu na Jadranu. Tak například hotel Kvarner (dnes "Remisens Premium Hotel Kvarner") začal psát svou historii již v roce 1884. Stojí v těsné blízkosti moře, uprostřed nádherného přímořského parku bohatého i na exotickou flóru. Od samého začátku své existence byl vyhledávaným místem odpočinku rakouské i ostatní evropské aristokracie, dnes hostí především klientelu vyžadující nejvyšší standard služeb. Při plánované revitalizaci se zaměří na úplnou inovaci a úpravu všech pokojů a apartmánů, aby odpovídaly čtyřhvězdičkové kategorii. Přitom doplní stávající škálu služeb o služby wellness pod názvem Revital Zone.

Opatija
Opatija, hotel Admiral se stejnojmennou marinou


Osud hotelu Kvarner byl vždy spjat s vilou Amálií (dnešní plný název je "Remisens Premium Villa Amalia"), která stojí při samém moři. Je jenom o šest let mladší než hotel Kvarner. Bývala oblíbeným místem pobytů německé císařské rodiny, vyhledávali ji četní umělci. I ona je obklopena přímořským parkem plným bohaté vegetací. Rekonstrukce se zaměří na nové vybavení pokojů a relaxační prostory vily.

Po dokončení investičního cyklu v roce 2015 bude mít celá skupina Liburnia Riviera Hoteli celkem třináct objektů, které budou odpovídat vysokým standardům brendu Remisens.


Zdroj informací:
mail: info@chorvatsko.cz
copyright © 2001-2016 M. Zábský, M. Zábská, V. N. Heřmanová
foto z archivu CK Vítkovice Tours