www.chorvatsko.czHlavní stránka »  Aktuality » Turistický komplex Villas Rubin prošel výraznou obnovou

Diskuzní fórum
Počasí

Aktuality

Tematické       články

Odkazy

Lodní dopravaTuristický komplex Villas Rubin prošel výraznou obnovou

5.6.2014
Rovinj
Rovinj, turistický komplex Villas Rubin

Villas Rubin, jeden z nejstarších a nejatraktivnějších turistických komplexů v Istrii, vykročil do nové sezóny v novém kabátě. Hotelový podnik Maistra vložil do rekonstrukce bazénu, prostor na slunění, restaurace a terasy téměř 20 milionů kun.

Turistický komplex, ležící 3 km jižně od centra Rovinje, je postaven ve stylu starobylé istrijské vesničky, jejíž uličky a náměstí jsou lemovány bílými domky s apartmány a pokoji. Zajímavou architekturu doplňuje dostatek vrostlé zeleně a citlivá parková úprava. Na pláž, která se pyšní prestižním oceněním – Modrou vlajkou, navazuje velké zábavní středisko s bazény, toboganem a možnostmi mnohostranného vyžití.

Rovinj
Rovinj

Rekonstrukce a rozšíření bazénu se sladkou vodu je tím nejatraktivnějším počinem investičních prací. Úpravy doznaly i tři terasy, a to restaurace, pizzerie a pool baru. Rovněž byly upraveny recepce, všechny stezky, cesty a náměstí v celém turistickém rezortu. Restaurace získala nové stropy, podlahy, obložení, nábytek ze dřeva, nové členící přepážky a zídky a také nový prostor u teens clubu. Vylepšení se nevyhnula ani apartmánům – 60 jich získalo nové kuchyně a a 130 nové dláždění na terase.

Turistický komplex Villas Rubin, oblíbený i turisty z České republiky, disponuje 357 ubytovacími jednotkami – 272 apartmány a 85 pokoji. Spolu se sousedním kempem Polari může přijmout na 2 000 hostů.


Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours:


Zdroj informací:
mail: info@chorvatsko.cz
copyright © 2001-2016 M. Zábský, M. Zábská, V. N. Heřmanová
foto z archivu CK Vítkovice Tours