www.chorvatsko.czHlavní stránka »  Aktuality » Na ostrově Lošinji byl otevřen první pětihvězdičkový hotel

Diskuzní fórum
Počasí

Aktuality

Tematické       články

Odkazy

Lodní dopravaNa ostrově Lošinji byl otevřen první pětihvězdičkový hotel

29.7.2014
Mali Lošinj
Mali Lošinj, hotel Bellevue

Prvním pětihvězdičkovým hotelem na ostrově Lošinji se stal hotel Spa Bellevue v letovisku Mali Lošinj. Hotelový podnik Jadranka vložil do jeho komplexní rekonstrukce více než 50 milionů eur, což představuje největší investici této společnosti na ostrově, ale současně i začátek nového investičního cyklu na lokalitě Čikat, jež se má po jeho dokončení stát nejluxusnější destinací na Lošinji.

Hotel Bellevue je součást brendu "Lošinj Hotels & Villas", kterým se hotelová zařízení Jadranky již několik let úspěšně prezentují na trhu a usilují o pozici přední destinace vitality a luxusu. Rekonstrukcí již prošly hotely - "Family Hotel Vespera" a "Wellness Hotel Aurora" (oba na lokalitě Sunčana uvala u letoviska Mali Lošinj) a "Vitality Hotel Punta" (v letovisku Veli Lošinj). Všechny nyní dosahují luxusní čtyřhvězdičkové kategorie.

Mali Lošinj
Mali Lošinj, zátoka Čikat

Původní tříhvězdičkový Bellevue byl zbourán a jeho místo zaujal nový hotel, postavený podle návrhu záhřebského architektonického studia Rusan Arhitektura. Řada dalších specializovaných firem se postarala design pokojů, osvětlení, zahradní úpravy a podobně. Hotel má nyní 185 pokojů trojího typu (Deluxe, Superior, Superior atrium), 21 apartmánů, krytý i venkovní bazén, bary, restaurace, zimní zahradu, kongresový sál a řadu rekreačních, relaxačních i sportovních možností. Nejmodernější vymožeností je SPA Clinic La Vie en Rose, jehož odborný personál poskytuje podle nejnovějších trendů v péči o krásu, zdraví a kondici nejrůznější masáže, omlazovací ošetření, antistresové i redukční programy a další beauty & health kúry. Co se týče koupání v moři, mají hosté k dispozici rozšířenou a nově upravenou pláž, vybavenou podle pětihvězdičkového standardu.

K velkým přednostem hotelu Bellevue patří jeho poloha v zeleni vysokých borovic lesoparku Čikat, v blízkosti stejnojmenné pláže s širokou nabídkou rekreačního a sportovního vyžití, a současně je vzdálen pouhý kilometr příjemnou pěší procházkou od živého městečka Mali Lošinj.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: hotely na ostrově Lošinji


Zdroj informací:
mail: info@chorvatsko.cz
copyright © 2001-2016 M. Zábský, M. Zábská, V. N. Heřmanová
foto z archivu CK Vítkovice Tours