www.chorvatsko.czHlavní stránka »  Aktuality » Hotel Kompas na Lapadu se zařadil mezi luxusní dubrovnické hotely

Diskuzní fórum
Počasí

Aktuality

Tematické       články

Odkazy

Lodní dopravaHotel Kompas na Lapadu se zařadil mezi luxusní dubrovnické hotely

13.11.2015
Dubrovník
Dubrovník


V polovině září byl v Dubrovníku po téměř rok trvající obnově slavnostně otevřen Hotel Kompas Dubrovnik, který se nachází na Lapadu, na krásné lokalitě při severním břehu zátoky Sumartin (Uvala Sumartin), přímo u pobřežní promenády.

Původní starý hotel Kompas byl postaven v roce1968 a svého času patřil mezi nejlepší lapadské hotely, ale již nevyhovoval moderním požadavkům na komfort a pohodlí. Byl zbourán a na jeho místě byl postaven nový hotel téhož jména, který poskytuje služby na čtyřhvězdičkové úrovni. Svým elegantním vybavením, které je dílem předních designérů, se zařadil mezi nejmodernější a nejluxusnější na Lapadu.

Dubrovník
Dubrovník, hotely na Lapadu

Kompas má nyní kapacitu 173 lůžek v prostorných pokojích a apartmánech s balkonem. Novinkou je konferenční sál pro 400 osob s vrcholným technickým vybavením, wellness centrum s krytým i venkovním bazénem, které nabízí širokou paletu služeb pro krásu a zdraví. Za největší chloubu hotelu se považuje jedinečný Zenith Bar umístěný v jeho nejvyšším poschodí, odkud se návštěvníkům naskýtá nádherný pohled na Elafitské ostrovy a zátoku Sumartin.

Hotelový podnik Adriatic Luxury Hotels investoval do stavby a vybavení nového Kompasu 104 miliony kun.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: Dubrovník - Lapad


Zdroj informací:
mail: info@chorvatsko.cz
copyright © 2001-2016 M. Zábský, M. Zábská, V. N. Heřmanová
foto z archivu CK Vítkovice Tours