Výlety na terénních čtyřkolkách a motokárách do vnitrozemí

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Výlety na terénních…
Publikováno: 15.05.2006

Již několik let nabízejí chorvatské cestovní agentury výlety terénními vozidly do různých koutů jadranského přímoří a přilehlého vnitrozemí, nejčastěji do horských oblastí. Tyto JEEP SAFARI jsou organizovány např. do vnitrozemských oblastí Istrie, do pohoří Velebit, do různých partií Dinárských hor, do oblasti Konavle a blízkých hor a na další místa. Terénní vozidla s turisty projíždějí po cestách, které jsou pro běžná auta nesjízdné, což umožňuje navštívit místa, kam se běžný turista těžko dostane.

Letošní novinkou těchto výprav do přírody jsou terénní čtyřkolky QUAD a terénní motokáry BUGGY. Jízda na nich v náročném horském terénu jistě bude neobyčejným adrenalinovým zážitkem. Projížďky organizuje agentura Jasna z Kninu, která se zaměřuje na turistické služby v oblasti Šibenicko-kninské župy a na propagaci mimořádných přírodních krás této oblasti i významných historických památek oblasti.

Agentura nabízí program, který trvá 8 hodin a zahrnuje jízdu terénními motokárami a čtyřkolkami po stezce dlouhé 60 km. Cílem je vrchol jednoho z masívů dinárských hor, Plješevica. Vyráží se od pevnosti v Kninu, kde jsou účastníci seznámeni s těmito vozidly, se způsobem jejich ovládání a pravidly jízdy na nich. Terénní čtyřkolky QUAD jsou pro jednu osobu, terénní motokáry BUGGY jsou dvoumístné. V aranžmánu je zahrnuto zapůjčení vozidla, ochranná helma, průvodce, občerstvení, oběd, vstupné na kninskou pevnost, pojištění pro případ úrazu a pojištění vozidla.

Více informací: www.travel-agency-jasna.com


Mohlo by vás zajímat