Ostrov Lošinj bude mít první aquapark

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Ostrov Lošinj bude…
Publikováno: 11.03.2015
Mali Lošinj
Mali Lošinj, Čikat

V rámci kempu Čikat v letovisku Mali Lošinj, na místě někdejšího fotbalového hřiště, staví hotelový podnik Jadranka nový aquapark o rozloze 6 300 m2. Bude disponovat 2 400 m2 vodních ploch, napájených mořskou vodou. Návštěvníci tu najdou tři bazény, které budou rozděleny do šesti celků o rozdílné hloubce, prostory ke slunění, pool bar, fitness a spoustu vodních atrakcí.

Zahájení provozu je plánováno na začátek června letošního roku.

Aquapark se bude členit na tři zóny. Ta první, označená jako "Health", bude nabízet plavecký bazén a fitness. Druhá zóna "Leisure" , určená pro starší generaci, bude mít rekreační bazén, pool bar a hydromasáže. Třetí, "Fun" bude disponovat různými vodními atrakcemi, tobogány, skluzavkami a atrakcemi pro děti. Mezi "Leisure" a "Fun" zónami bude prostor pro animaci, kde budou pořádány zábavní programy.

Hosté ubytovaní v kempu budou mít vstup bezplatný, ostatní návštěvníci budou platit denní vstupné. V hlavní sezóně (od 1. června do 15. září) bude vstupenka pro dospělého stát 100 kun, pro dítě od 3 do 7 let 70 kun, dítě do 3 let bude mít vstup zdarma. V okrajové sezóně bude vstupné o 30 kun levnější.

Denní kapacita aquaparku se plánuje na 2 300 osob.

Aquapark nebude zastřešen, takže může sloužit jen v letní a okrajové turistické sezóně. Není dosud rozhodnuto, zda se v budoucnosti areál rozšíří o velký plavecký bazén, který by byl zastřešený.

Obrázky najdete na stránce TZ Mali Lošinj: www.visitlosinj.hr

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat