Tar - Lanterna

Apartmánový komplex Lanterna se nachází v krásné istrijské přírodě, na zalesněném poloostrově, 13 km severně od centra Poreče. Návštěvníci si mohou vybrat z různých typů pláží, z bohaté nabídky sportovních aktivit, zábavy a výletů.

Chorvatsko... Místa... Tar - Lanterna
Plánek aglomerace:  Poreč - Tar (175kB)

Nevelká zemědělská obec (800 obyv.) v západní Istrii, na vyvýšenině (110 m n. m.), poněkud stranou od moře nad ústím řeky Mirny do moře, 9 km severně od Poreče. Je nejsevernější součástí porečské hotelové aglomerace. Pod Tarem se prostírá Tarská zátoka (Tarska draga), u ní malá rybářská osada s vyhledávanou rybí restaurací.

Lanterna
Turistický komplex Lanterna

Cestovnímu ruchu slouží malý poloostrov Lanterna, kde se rozrostlo živé kvalitní stejnojmenné letovisko uprostřed pěkného lesoparku, známé své bohatou sportovní nabídkou.

Ubytování

Apartmánový komplex Lanterna s kapacitou 2800 lůžek se nachází na zalesněném poloostrově. Bývalé Villas Lanterna se po celkové renovaci nazývají Valamar Tamaris Residence (zahrnuje 88 klimatizovaných vil). Ubytovací nabídku nedávno obohatil čtyřhvězdičkový hotel Valamar Club Tamaris. Kemp Solaris je vyhrazen naturistům (viz Naturistické kempy). Široká nabídka hotelového ubytování v dalších částech porečské aglomerace (viz Poreč). Aktuality: Chorvatské kempy jsou podle kvality druhé nejlepší v Evropě a Víte, co je glamping?.

Hotely:
Valamar Club Tamaris
Solaris Naturist

Apartmány:
Lanterna
Lanterna Sunset
Valamar Tamaris
Residence Iris
Solaris Naturist

Kempy:
Lanterna
Solaris (FKK)

Vaše hodnocení místa

123 hodnocení
Pro přidání hodnocení k místu se musíte přihlásit.

Pomohla vám tato recenze?

Zapojte se také. Přidejte svou recenzi místa, získejte body za aktivitu a pomozte ostatním.

Napište recenzi místa

Líbí se vám tato recenze?

Sdílejte tuto stránku dál a podpořte tím nezávislé hodnocení uživatelů jako jste vy.

Facebook