www.chorvatsko.czHlavní stránka »  Aktuality » Jadrolinija: on-line prodej na další rychlé lodní linky

Diskuzní fórum
Počasí

Aktuality

Tematické       články

Odkazy

Lodní dopravaJadrolinija: on-line prodej na další rychlé lodní linky

24.4.2014
Split
Katamarán ve splitském přístavu

Začátkem března letošního roku začala Jadrolinija realizovat pilotní projekt on-line prodej lodních lístků na první rychlou lodní linku na chorvatském Jadranu - katamaránový spoj č. 9309 Rijeka – Ráb (Ráb) – Novalja (Pag) (více informací v aktualitě: Jadrolinija zahájila on-line prodej, zatím jen na jedné lince). Nyní rozšířila tento způsob prodeje na další dvě rychlé lodní linky: č. 9604 Split - Hvar (Hvar) - Vela Luka (Korčula) - Ubli (Lastovo) a č. 9608 Split - Hvar (Hvar) - Prigradica (Korčula) - Korčula (Korčula).

Koncem dubna do systému on-line prodeje zapojí i své zbývající čtyři katamaránové linky: č. 9603 Split - Bol (Brač) - Jelsa (Hvar), č. 9403 Zadar - Molat (Molat) - Brgulje (Molat) - Zapuntel (Molat) - Ist (Ist), č. 9404 Zadar - Rivanj (Rivanj) - Sestrunj (Sestrunj) - Božava (Dugi otok)- Zverinac (Zverinac) a č. 9404a Zadar - Iž Mali (Iž) - Iž Veli (Iž) Mala Rava (Rava) - Rava (Rava).

Vstup do on-line formuláře je k dispozici na hlavní stránce společnosti Jadrolinija: www.jadrolinija.hr. Proces rezervace/prodeje se skládá ze tří kroků. Po jeho dokončení přijde kupujícímu na jeho e-mail potvrzení o zaplacení a potvrzení o rezervaci. Po předložení těchto dokumentů v kanceláři Jadrolinije pak obdrží lodní lístek. On-line prodej/rezervaci lze provést do 24 hodin před odjezdem.


Zdroj informací:

mail: info@chorvatsko.cz
copyright © 2001-2016 M. Zábský, M. Zábská, V. N. Heřmanová