Nově zrekonstruovaný hotel Omorika v Crikvenici bude hostit finále "Miss Chorvatska"

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Nově…
Publikováno: 07.05.2015
Crikvenica
Crikvenica, hotel Omorika

Pro zrekonstruovaný hotel Omorika v Crikvenici bude velkou reklamou, že mezi jeho první hosty budou patřit sličné finalistky prestižní soutěže "Miss Hrvatske" (Miss Chorvatska). V novém kongresovém sálu pro 250 osob se 12. června rozhodne, která z vítězek krajských (resp. župních) kol získá korunku "Miss Chorvatska".

Crikvenický hotelový podnik Jadran vložil do přestavby a rekonstrukce hotelu Omorika 6 milionů kun, tedy polovinu letos investovaných prostředků. Kromě moderního kongresového sálu hotel získá i nově upravenou restauraci, recepci a aperitiv bar. Hotel Omorika se nachází přímo na pobřeží a nabízí nádherný výhled na moře a na nedaleký ostrov Krk.

Hotelový podnik Jadran pokračuje v investičním cyklu, který byl zahájen před několika lety. Na přípravu letošní letní turistické sezóny a do zvýšení kvality ubytovacích služeb vyčlenil 12 milionů kun. Další částky investuje do úprav hotelu Kaštel v Crikvenici, do autokempu Selce a hotelu Varaždin v sousedním letovisku Selce.

Crikvenica
Crikvenica, pláž u hotelu Omorika

V autokempu v letovisku Selce přibude 20 nových parcel pro populární mobilní domky, upravuje se bungalov, recepce a okolí kempu. Tato investice přesáhne milion kun.

Hotel Varaždin získá nové výtahy za půl milionu kun a vyhledávaný hotel Kaštel, původně klášter z 15. století, se vylepší o řadu nových prvků.

Plánem do budoucna je přestavba hotelu Esplanade v Crikvenici, který by se měl stát prvním čtyřhvězdičkovým hotelem společnosti Jadran. Stará budova hotelu Esplanade z roku 1939 byla v roce 2000 poškozena požárem a v současné době není v provozu. Nová, modernější budova poskytuje služby tříhvězdičkové úrovně. Předpokládá se vybudování wellness centra, bazénů a dalšího vybavení.

Hotelový podnik Jadran vlastní na crikvenické riviéře osm hotelů, dva kempy a jeden turistický komplex.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat