Crikvenický hotelový podnik Jadran ohlašuje další investice

Chorvatsko... Články ... Aktuality ... Crikvenický…
Publikováno: 04.01.2016

4.1.2016
Crikvenica
Crikvenica, hotel Omorika

Hotelový podnik "Jadran" v severojadranské Crikvenici zahájil nový investiční cyklus, který si vyžádá investici v hodnotě 23 milionů kun. Jeho hlavním cílem je především zvýšení kategorie hotelů Varaždin a Omorika na čtyři hvězdičky a nové zaměření umožňující prodloužení turistické sezóny.

Jadran je velký hotelový podnik, který je většinovým vlastníkem osmi hotelů, dvou kempů a dvou turistických komplexů v letoviscích Crikvenica, Selce, Jadranovo a Dramalj. Aby zlepšil své postavení na trhu, angažoval pro sestavení strategie rozvoje na dalších deset let renomovanou poradenskou firmu Horwath HTL s bohatými mezinárodními zkušenostmi.

Crikvenica
Crikvenica, hotel Kaštel

V současné době se hotelový podnik Jadran v souladu s novým investičním plánem zaměřuje na zvýšení kvality hotelů Varaždin a Omorika. Po provedených úpravách se stanou prvními čtyřhvězdičkovými hotely tohoto hotelového podniku. Již v loňském roce získal hotel Omorika v Crikvenici nový kongresový sál a nyní je na řadě obnova 115 pokojů, což si vyžádá investici 7,8 milionu kun. Nově se bude hotel prezentovat jako kongresový. Rekonstrukcí pokojů v hodnotě projde i 175 pokojů v hotelu Varaždin v letovisku Selce. Výstavbou bazénu s mořskou vodou a wellness centra se zařadí mezi hotely specializované na lázeňský cestovní ruch. Zvýšení kvality a nové aktivity obou hotelů by měly přinést prodloužení sezóny na nejméně deset měsíců, nejlépe však na celý rok.

Hotelový podnik Jadran investoval nemalé částky již v předchozích letech do hotelů Slaven, Omorika a Kaštel a do kempu Selce. O tom, že lze provedené změny považovat za úspěšné, svědčí i příznivé hospodářské výsledky dosažené v letošním roce. Za prvních osm měsíců roku 2015 stoupl počet turistů ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku o 8,2 procent a příjem o 5,7 procent.

Vstup do On-Line katalogu CK Vítkovice Tours: www.ckvt.cz


Zdroj informací:


Mohlo by vás zajímat